خانه تورهای پاریس تور مجارستان-اتریش-فرانسه نوروز 98 | 10 روزه

تور مجارستان-اتریش-فرانسه نوروز 98 | 10 روزه

3 شب پاریس 4 شب بوداپست 2 شب وین
جاذبه‌های گردشگری
شهر پاریس برج ایفل موزه لوور بلوار شانزلیزه کلیسای نوتردام قلب مقدس تپه مونت مارتر موزه اورسی پل عشاق پاریس موزه پیکاسو آرامگاه پانتئون پاریس
شهر بوداپست تپه تماشایی قلعه موزه ملی مجارستان ساختمان پارلمان و جواهرات سلطنتی کلیسای سنت استفان قلعه ماهیگیر کلیسای ماتیاس جزیره مارگارت
شهر وین کاخ هافبورگ کلیسای جامع سنت اشتفان پارک و مرکز تفریحی پراته کاخ بلودیره دانشکده سوارکاری اسپانیایی باغ وحش وین خانه اپرای وین کلیسای سنت پیتر مقدس ساختمان پارلمان اتریش تالار شهر وین موزه تاریخ طبیعی

امکانات رفاهی تور

 • تور لیدر فارسی
 • بلیط رفت و برگشت
 • صبحانه
 • بیمه مسافرتی
تاریخ های اجرا
شروع پایان هتل پرواز قیمت جدول قیمت
چهارشنبه
7 فروردین 1398
جمعه
16 فروردین 1398
هتل 4 ستاره بوداپست,هتل 4 ستاره پاریس,هتل 4 ستاره وین ایران ایر
3,950,000 تومان
+
1590 EUR

برنامه سفر و گشت های تفریحی

این برنامه مربوط به آخرین توری است که اجرا شده است و ممکن است تغییر کند
 • اول
  برای شروع سفر 10 روزه همه‌ی مسافران در ساعت مقرر در فرودگاه امام گرد هم می آیند و پس از چک مدارک و تحویل چمدانها که با پرواز 5 و نیم ساعته شرکت هواپیمایی ایران ایر به شهر وین خواهیم رسید و با اتوبوس مخصوص تور به سمت بوداپست حرکت میکنیم. طبیعت سرسبز غیر قابل توصیف این راه مسیر را برایمان کوتاه می کند پس از رسیدن به بوداپست به سمت هتل حرکت کرده و اتاق ها را تحویل می‌گیریم و به استراحت میپردازیم.
 • روز دوم
  امروز برای گشت گروهی از مکان های دیدنی بوداپست پایتخت مجارستان به مرکز شهر رفته و از ساختمان پارلمان، کلیسای سنت استفان، کاخ سلطنتی،بافت قدیمی شهر دیدن میکنیم و در ادامه فرصت را جهت خرید و گشت در شهر غنیمت میشماریم.
 • روز سوم
  پس از صرف صبحانه امروز را به ادامه بازدید از بوداپست شامل رودخانه دانوب و پل زنجیر، میدان قهرمانان، سنگر، استحکامات ماهیگیر وکستل هیل خواهیم پرداخت و سپس به هتل بازگشته و پس از استراحتی کوتاه با کشتی سواری در رودخانه دانوب و صرف شام روز سوم از تور خاطره انگیزمان را پشت سر میگذاریم.
 • روز چهارم
  مسافران گرامی امروز را می‌توانند به مرکز شهر آمده و با خرید و گشت و گذار و یا پیاده روی در کنار رودخانه ی زیبای دانوب بپردازند و یا به پیشنهاد ژیوار تور اختیاری بازدید از براتیسلاوا را انتخاب کرده و با دیدن قلعه براتیسلاوا، کلیسای جامع سنت مارتین، کاخ پریمات، کاخ سفید و صرف ناهار روز بی نظیری را برای خود رقم بزنند.
 • روز پنجم
  پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق ها بوداسپت را به مقصد پایتخت موسیقی جهان وین ترک میکنیم و پس از استراحتی کوتاهی در هتل به پیشنهاد راهنما به مرکز خرید ماریا هیلفر در مرکز شهر می‌رویم و شب خود را با خرید و صرف شام در رستوران های اتریشی به پایان می‌رسانیم.
 • روز ششم
  امروز را به گشت در شهر کم نظیر وین اختصاص می دهیم و در طول روز از جاذبه های شهر مثل قصر هافبورگ،کاخ شونبرون، کلیسای جامع سنت استفان،خانه ی اپرا وین ،ساختمان پارلمان اتریش،ساختمان شهرداری وین و بنای یادبود ماریا ترزا دیدن میکنیم.
 • روز هفتم
  پس از تحویل اتاق ها و خداحافظی با وین به فرودگاه رفته و با پروازی 2 ساعته به پاریس میرسیم. سپس برای تحویل گرفتن اتاق ها و استراحت به هتل می‌رویم.
 • روز هشتم
  امروز روزه لذت بردن از شهر پاریس است و به همراه مسافران عزیز برای دیدن جاذبه های منحصر به فرد آن مثل برج ایفل، کلیسای نوتردام، طاق نصرت، خیابان شانزلیزه، میدان اتوال-سکرکور، ترکادرو هتل را ترک میکنیم.
 • روز نهم
  بعد از صرف صبحانه به دیدن یکی از با ارزش‌ترین موزه های جهان موزه ی لوور میرویم و پس از گشت حدود 3 ساعته در داخل موزه و دیدن آثار باستانی بی نظیر آن مثل مونالیزا، آثار ایران باستان، مصر، ونوس میلو و... به سمت هتل برگشته و مسافران عزیز می توانند بعد از استراحت کوتاه و صرف نهار در هتل به خیابان شانزلیزه رفته و به خرید بپردازند و یا به پیشنهاد آژانس از تور اختیاری بازدید از یکی از بزرگترین باغ ها و کاخ‌های جهان، کاخ ورسای استفاده کنند.
 • روز دهم
  امروز روز وداع با شهر زیبای پاریس است و با کلی خاطرات از این سفر زیبا بعد از تحویل دادن اتاق ها به سمت فرودگاه رفته تا با پروازی 5 و نیم ساعته به وطن عزیزمان ایران بازگردیم.
اطلاعات تکمیلی این سفر

قیمت برای بچه‌های :

نوزاد 15 درصد ارزی + هزینه پرواز می باشد.

2 الی 6 سال با تخت هزینه ارزی مشابه بزرگسال + هزینه پرواز می باشد.

2 الی 6 سال بدون تخت 85 درصد هزینه ارزی + هزینه پرواز می باشد.

6 الی 12 سال هزینه ارزی مشابه بزرگسال + هزینه پرواز می باشد.

تورهای فوق به علت نرخ پایین و آفر بودن فاقد کمیسیون به آژانس های همکار می باشد.

در صورت به حد نصاب نرسیدن تور ( حداقل 20 نفر) افزایش نرخ اعمال می گردد.

شرکت ژیوار در خصوص ثبت نام های خارج از مهلت ثبت نام مسئولیتی ندارد.

ضمانت برگشت از سفر برای تمام مسافرین الزامی میباشد

هزینه اتاق سینگل 90یورو به ازای هر شب اقامت می باشد.

پر فروش‌ترین تورهای گردشگری

مشاهده کامل
تخفیف ویژه بگیرید
تخفیف ویژه برای مشتریانی که در خبرنامه ژیوار عضو شده‌اند