خانه تورهای رم تور ایتالیا نوروز 98 | 12 روزه

تور ایتالیا نوروز 98 | 12 روزه

4 شب رم 2 شب ونیز 2 شب فلورانس 3 شب میلان
جاذبه‌های گردشگری
شهر رم کولوسئوم پانتئون فواره تروی دولت‌شهر واتیکان میدان رومی کلیسای سنت جان لاتران پلکان اسپانیایی حمام‌ های دیوکلسین میدان ناوونا
شهر ونیز میدان و کلیسای سن مارکو کلیسای سانتا ماریا دلا سالوت گراند کانال سالن اپرا ونیز مجموعه پگی گوگنهایم پل ریالتو مدرسه‌ بزرگ سن‌ روکو کاخ کادورو مورانو و بورانو
شهر فلورانس موزه آثار کلیسای جامع کلیسای سانتا ماریا نووِلا باغ‌های بابولی پل پونته وچیو قلعه قدیمی فلورانس رود آرنو میدان سینیوریا کلیسای سانتا کروسه کاخ و گالری اوفیتزی
شهر میلان کلیسای دوئومو میلان کلیسای سانتا ماریا دل گراتزیه محله ناویلی خانه اپرا میلان گالری ویتوریو ایمانوئل دوم قلعه اسفورزسکو محله بررا موزه ی پولدی پزولی تالار پیاتزا دی مرکانتی

امکانات رفاهی تور

 • تور لیدر فارسی
 • بلیط رفت و برگشت
 • صبحانه
 • بیمه مسافرتی
تاریخ های اجرا
شروع پایان هتل پرواز قیمت جدول قیمت
جمعه
2 فروردین 1398
سه شنبه
13 فروردین 1398
هتل ۴ ستاره ونیز,هتل ۴ ستاره فلورانس,هتل ۴ ستاره رم,هتل 4 ستاره میلان ایران ایر
3,950,000 تومان
+
1750 EUR

برنامه سفر و گشت های تفریحی

این برنامه مربوط به آخرین توری است که اجرا شده است و ممکن است تغییر کند
 • اول
  روز اول سفر خود را با گرد هم آمدن در فرودگاه امام آغاز می‌کنیم و پس از چک کردن مدارک و تحویل چمدان ها با پروازی حدود 5 و نیم ساعته به میلان می‌رسیم. پس از توقفی در فرودگاه میلان با پرواز داخلی به سمت رم تاریخی‌ترین شهر ایتالیا می‌رویم سپس به هتل رفته و استراحت می‌کنیم.
 • دوم
  : امروز را به گشت در شهر تاریخی و فرهنگی رم می‌پردازیم و در گشت‌مان از جذابیت‌های این شهر مثل پانتئون، پله های اسپانیا، چشمه تروی، میدان دل پاپلو و میدان ناونا دیدن می‌کنیم و برای صرف ناهار در یکی از بهترین رستوران‌های رم طعم واقعی پیتزای ایتالیایی را تجربه می‌کنیم و برای گذراندن شب زیبا و صرف شام به منطقه tratevere می‌رویم.
 • سوم
  روز سوم روزه بازدید دوباره رم وآشنایی بیشتر با این شهر هنری و غنی است و طبق برنامه تورمان قرار است از واتیکان، ورزشگاه رم باستان(کلسئوم)، میدان ونیز(قبر سرباز گمنام) دیدن کنیم و خاطرات آن را برای خود ثبت کنیم و با خوردن بستنی لذیذ ایتالیایی روز دلنشینی را برای خود رقم بزنیم.
 • چهارم
  امروز را به وقت آزاد در اختیار مسافران عزیز اختصاص می دهیم و به پیشنهاد راهنما می‌توانند از یکی از زیباترین پارک رم، ویلا بورگزه و تندیس فردوسی دیدن کنند و در خیابان زیبای ویا ونتو قدم بزنند و با خوردن قهوه در کافه معروف Hardrock Cafe و دیدن میدان باربرینی و گشت و خرید در مرکز شهر لذت ببرند.
 • پنجم
  پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق‌ها همگی با اتوبوس تور به سمت شهر زیبای فلورانس می‌رویم و در ابتدا به میدان میکل آنجیلیو رفته و از دیدن پرسپکتیو بسیار زیبا از شهر فلورانس و گنبد کلیسای جامع و خرید سوغاتی‌های فلورانس لذت می بریم سپس به سمت هتل رفته و اتاق ها را تحویل می‌گیریم. همسفران عزیز می توانند پس از استراحتی کوتاه به مرکز شهر آمده و از دیدن معماری کم نظیر فلورانس لذت ببرند.
 • ششم
  برای آشنایی بیشتر با این شهر غنی از هنر به همراه همسفران عزیز به دیدن جاذبه های دیدنی شهر می رویم مانند کلیسای جامع سانتا ماریا، تعمیدگاه سنت جان(دروازه بهشت)پل پونته ویکیو، میدان سینیوریا، کلیسای سانتا کروچه، کلیسای سانتا ماریا نوولا و در بازار چرم خرید میکنیم.و در طول روز برای تجربه طعم واقعی استیک برای صرف ناهار به رستوران معرکه ای در فلورانس می‌رویم.
 • هفتم
  پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق‌ها به سمت شهر روی آب ونیز می‌رویم. سپس با تاکسی دریایی یا قایق به سمت هتل در قلب شهر ونیز رفته و اتاق هارا برای استراحت تحویل می‌گیریم.
 • هشتم
  امروز روز گشت و گذار در شهر خاص و منحصر به فرد ایتالیا است و در طول روز به کمک راهنما از میدان سن مارکو، پل آه و افسوس، پل ریالتو، بافت قدیمی شهر، خانه مارکوپولو دیدن می‌کنیم و از سوغاتی‌ها و ماسک‌های ونیزی خرید می‌کنیم و همسفران عزیز می توانند برای احساس بیشتر زیبایی‌های این شهر بی نظیر، گوندولا اجاره کرده و گشتی در شهر بزنند
 • نهم
  نهمین روز از کنار هم بودنمان را در مسیر زیبای فلورانس به میلان می‌گذرانیم و پس از رسیدن به گشت در شهر شامل قلعه اسفورزا، خیابان دانته، کلیسای جامع، گالری ویکتوریا امانوئل، میدان اسکالا مشغول می‌شویم و برای استراحت پس از یک روز زیبا به هتل رفته و اتاق‌ها را تحویل می‌گیریم.
 • دهم
  امروز وقت آزاد در اختیار مسافران قرار دارد و میتوانند به مرکز شهر مد یعنی شهر میلان رفته و از خرید کردن لذت ببرند و یا به پیشنهاد ما به دیدن 2 شهر رویایی و محسور کننده ی کشور همسایه یعنی لوگانو و کومو بیایند و نهایت استفاده از از طبیعت بی نظیر آن ببرند
 • یازدهم
  همسفران عزیز میتوانند به کمک راهنما با مترو به مرکز شهر آمده و آخرین روز از سفر خود را به گشت و خرید در شهر بپردازند و از سوغاتی های زیبای آن برای عزیزان خود خریداری کنند.
 • دوازدهم
  این تور خاطره انگیز و به یاد ماندنی را با وداع با ایتالیا شهر هنر و فرهنگ و معماری به پایان می‌رسانیم و با پروازی حدود 5 و نیم ساعته به تهران بازمی‌گردیم.
اطلاعات تکمیلی این سفر

قیمت برای بچه‌های :

نوزاد 15 درصد ارزی + هزینه پرواز می‌باشد.

2 الی 6 سال با تخت هزینه ارزی مشابه بزرگسال + هزینه پرواز می‌باشد.

2 الی 6 سال بدون تخت 85 درصد هزینه ارزی + هزینه پرواز می‌باشد.

6 الی 12 سال هزینه ارزی مشابه بزرگسال + هزینه پرواز می‌باشد.

تورهای فوق به علت نرخ پایین و آفر بودن فاقد کمیسیون به آژانس های همکار می‌باشد.

در صورت به حد نصاب نرسیدن تور ( حداقل 20 نفر) افزایش نرخ اعمال می‌گردد.

شرکت ژیوار در خصوص ثبت نام های خارج از مهلت ثبت نام مسئولیتی ندارد.

ضمانت برگشت از سفر برای تمام مسافرین الزامی می‌باشد

هزینه اتاق سینگل 90 یورو به ازای هر شب اقامت می‌باشد.

پر فروش‌ترین تورهای گردشگری

مشاهده کامل
تخفیف ویژه بگیرید
تخفیف ویژه برای مشتریانی که در خبرنامه ژیوار عضو شده‌اند