خانه تورهای پاریس تور اسپانیا - فرانسه نوروز 98 | 10 روزه

تور اسپانیا - فرانسه نوروز 98 | 10 روزه

4 شب پاریس 5 شب بارسلون
جاذبه‌های گردشگری
شهر پاریس برج ایفل موزه لوور بلوار شانزلیزه کلیسای نوتردام قلب مقدس تپه مونت مارتر موزه اورسی پل عشاق پاریس موزه پیکاسو آرامگاه پانتئون پاریس
شهر بارسلون کلیسای ساگرادا فامیلیا پارک گوئل، پارک سورئال گائودی محله گوتیک کلیسا سانتا ماریا دل مار قصر موسیقی کاتالان موزه پیکاسو خیابان لا رامبلا استادیوم نیوکمپ ساختمان کاسا باتلو موزه خوان میرو فواره جادویی بارسلون قلعهٔ مونیویک

امکانات رفاهی تور

 • تور لیدر فارسی
 • بلیط رفت و برگشت
 • صبحانه
 • بیمه مسافرتی
تاریخ های اجرا
شروع پایان هتل پرواز قیمت جدول قیمت
پنجشنبه
1 فروردین 1398
شنبه
10 فروردین 1398
هتل 4 ستاره پاریس,هتل 4 ستاره بارسلون ماهان
3,950,000 تومان
+
1590 EUR

برنامه سفر و گشت های تفریحی

این برنامه مربوط به آخرین توری است که اجرا شده است و ممکن است تغییر کند
 • روز اول
  روز اول را با جمع شدن در فرودگاه امام و چک کردن مدارک و گرد هم آمدن همه مسافران عزیز شروع میکنیم و بعد از تحویل چمدان ها به سمت هواپیمایی ماهان رفته و با پروزا حدود 5 و نیم ساعت به بارسلون توریستی ترین شهر اسپانیا میرسیم.پس از عبور از بازرسی پلیس وتحویل چمدان ها به سمت اتوبوس رفته تا گشت کوتاه و پانورامیک در شهر گائودی و شهر دارنده ی مدال طلا از معماران بریتانیا داشته باشیم شپس به هتل رفته و اندکی استراحت میکنیم و شب را به پیشنهاد راهنما در ساحل زیبای بارسلون و صرف شام در رستوران های عربی میگذرانیم.
 • روز دوم
  امروز را به گشت در بارسلون و دیدن میدان کاتالونیا، خیابان رامبلاس، بازار میوه بوکواریا، میدان کریستف کلمب، کشتی سواری در دریاس مدیترانه و گشت در پاساژ زیبای ماری مگنوم و ساحل زیبای بارسلون،پورتو المپیک می گذرانیم.
 • روز سوم
  امروز را هم به گشت در جاهای دیدنی بارسلون شامل کلیسای ساگرادا فامیلیا، استادیوم نیوکمپ، پارک گوئل می‌پردازیم و سپس به سمت هتل رفته و پس از استراحتی کوتاه در هتل به پیشنهاد راهنما شب را به میدان زیبای اسپانیا و دیدن نورپردازی بی نظیر این میدان میگذرانیم.
 • روز چهارم
  امروز مسافران عزیز می توانند به مرکز شهر آمده و از گشت و خرید لذت ببرند و یا به پیشنهاد ما به گشت اختیاری کوه ها ی مونتسرات آمده و چشم انداز شگفت انگیزی از کوه های کاتالونیا را داشته باشند و سوار بر تله کابین آن روزی بی نظیری را برای خود رقم بزنند.
 • روز پنجم
  همسفران عزیز می توانند دوباره برای خرید به مرکز شهر به پاساژ های معروف بارسلون مثل دیاگونال مار یا گرانویا رفته و از ساختمان های معروف آقای گائودی،کازامیلا و کازاباتیو دیدن کنند و یا به ساحل زیبای بارسلون آمده و از نشستن در رستوران های آن لذت ببرند.
 • روز ششم
  پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق ها با کلی خاطرات زیبا از شهر بی نظیر بارسلون خداحافظی کرده و به سمت فرودگاه رفته تا با پروازی 2 ساعته به یکی از مهم ترین شهر های توریستی دنیا پاریس میرسیم سپس به هتل رفته و اندکی استراحت میکنیم.شب به پیشنهاد راهنما به خیابان معروف شانزلیزه رفته و شب را در مهم ترین خیابان اروپا میگذرانیم.
 • روز هفتم
  امروز روزه گشت در عروس شهرهای اروپا و بازدید از برج ایفل، کلیسای نوتردام، طاق نصرت، خیابان شانزلیزه، میدان اتوال-سکرکور، ترکادرو است.
 • روز هشتم
  امروز بعد از صرف صبحانه گشت نیم روزی و بازدید از موزه لوور میپردازیم و بعد از ظهر را همسفران عزیز می توانند به مرکز شهر آمده و از گشت و خرید در آن لذت ببرند و یا به پیشنهاد ما به تور اختیاری بازدید از یکی از مهم ترین کاخ ها و باغ های اروپا کاخ ورسای بپردازند.
 • روز نهم
  امروز همسفران عزیز می توانند به پیشنهاد راهنما و بازدید از پارک لوکزامبورگ، پانتئون،دانشگاه سوربون و گشت و خرید در خیابان شانزلیزه و یا دوستداران بازی و هیجان به دیزنی لند رفته و یک روز سرشار هیجان را برای خود رقم بزنند.
 • روز دهم
  پس از صرف صبحانه و ترک اتاق ها با کلی خاطرات زیبا و به یاد ماندنی از دیدن 2 شهر مهم توریستی دنیا در کنار همسفران عزیز پاریس را ترک کرده و با پرواز حدود 5 و نیم ساعته به تهران بازمیگردیم.
اطلاعات تکمیلی این سفر

قیمت برای بچه‌های:

نوزاد 15 درصد ارزی + هزینه پرواز می باشد.

2 الی 6 سال با تخت هزینه ارزی مشابه بزرگسال + هزینه پرواز می باشد.

2 الی 6 سال بدون تخت 85 درصد هزینه ارزی + هزینه پرواز می باشد.

6 الی 12 سال هزینه ارزی مشابه بزرگسال + هزینه پرواز می باشد.

تور های فوق به علت نرخ پایین و آفر بودن فاقد کمیسیون به آژانس های همکار یا مسافرین قبلی می باشد.

در صورت به حد نصاب نرسیدن تور ( حداقل 20 نفر) افزایش نرخ اعمال می گردد.

شرکت ژیوار در خصوص ثبت نام های خارج از مهلت ثبت نام مسئولیتی ندارد.

ضمانت برگشت از سفر برای تمام مسافرین الزامی میباشد

هزینه اتاق سینگل، 90یورو به ازای هر شب اقامت می باشد.

پر فروش‌ترین تورهای گردشگری

مشاهده کامل
تخفیف ویژه بگیرید
تخفیف ویژه برای مشتریانی که در خبرنامه ژیوار عضو شده‌اند